Регион: вся Украина, Винницкая обл. / Винница (Ул. Гоголя 30)
Обновлено:
Біофосфорін (суха форма) - біопрепарат пролонгованої дії для покращення фосфорного, калійного та азотного живлення рослин, стимуляції росту кореневої системи та профілактики хвороб рослин.
Застосовується для зниження норм фосфорно-калійних добрив на 20-30% за рахунок трансформації нерозчинного фосфору та калію ґрунту в доступні для рослин форми.
Біофосфорін - використовується для передпосівної обробки насіння, замочування кореневої системи розсади та саджанців, прикореневого підживлення сільськогосподарських рослин, а також для покращення показників родючості ґрунту, підвищення доступності фосфору, калію, кальцію, заліза та магнію для рослин.
Дія препарату Біофосфорін базується на природній здатності бактерій до перетворення важкодоступних сполук фосфору та калію на форми, які легко засвоюються рослинами.
Найбільш ефективно Біофосфорін працює в прикореневій зоні (ризосфері), і тому оптимальним методом внесення є обробка насіння, коріння посадкового матеріалу, обприскування ґрунту в зоні насіння при посіві, обприскування ґрунту з наступним загортанням.
Основні переваги використання Біофосфорін ENZIM:
✓ Підвищує на 10-15% схожість насіння, вкорінення розсади овочевих, сіянців та саджанців плодово- ягідних та декоративних культур;
✓ Підвищує енергію та швидкість проростання насіння, адаптує проростки рослин до несприятливих умов навколишнього середовища; (//www.bboard.com.ua)
✓ Підвищує в ґрунті вміст доступних форм калію на 20%, доступних форм фосфору на 50%;
✓ Підвищує на 10-20% показники врожайності культур та якість продукції;
✓ Активує корисну мікрофлору ґрунту та покращує його мікроструктуру;
✓ Ефективно діє як в закритому, так і в відкритому ґрунті;
✓ Сприяє процесам ґрунтоутворення при рекультивації земель, відновлює родючість ґрунту.
Застосування препарату:
Для обробки насіння готують водний розчин з розрахунку від 10 л/т насіння. В першу чергу в розчин вносяться хімічні компоненти, останніми вносяться біологічні компоненти. Насіння та посадковий матеріал обробляють у затінку або під навісом, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів. Оброблений матеріал необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 25°С.
Для обприскування ґрунту норма внесення робочого розчину 250-300 л/га. Під час приготування робочого розчину біопрепарати вносяться останніми. Обробку ґрунту проводити в періоди мінімальної сонячної активності (ранок, вечір, ніч чи хмарність).