Продається газифіковане господарство в селі Черешнівка Дубенського району Рівненської області. Можливий обмін на одно- або двокімнатну квартиру у місті Дубно чи якісь інші варіанти. Продам не дорого, заявлена вартість передбачає хороший торг і за ціну ДОМОВИМОСЬ!!! Крім того на покупця чекає чимало приємних бонусів. Уважно розгляну усі пропозиції. Більше корисної інформації з фото можна знайти на сайтах: budynok.com.ua, "УкрХата", OLX .
Обійстя розташоване в тихому місці за кілька кілометрів від центру Привільненської ОТГ і 12 кілометрів від міста Дубно. Неподалік, в межах 6 кілометрів проходить міжнародна траса Київ-Чоп котра пролягає досить близько і одночасно не завдає жодних незручностей таких як забруднення газовими викидами, постійний гучний шум, швидкісний рух й усіляке таке інше від чого зазвичай добряче потерпають мешканці прилеглих до трас територій. У село є дорога з твердим покриттям.
На обійсті є цегляна хата розміром 10х12 м знесена на високому міцному фундаменті, вона має три великі світлі
кімнати по 20 кв.м. кожна, у кімнатах є по три вікна, кухня 9,8 кв.м., сіни 9,4 кв.м., комора 8,9 кв.м., веранда 5,9 кв.м. Крім того вздовж хати є чимала веранда. Половина веранди відкрита, її площадка піднята на рівні фундаменту і обладнана металевою огорожею з хвірточками — це неймовірно зручне та затишне місце для відпочинку у літню спеку або буває цікаво на свіжому повітрі подивитися на дощ за порогом, тут можна приємно провести час і посидіти із гостями за чашечкою запашного трав'яного чаю, чи навіть у негоду просушити випрану білизну. Хата з газовим конвекторним опаленням, одночасно у всіх кімнатах збережено в робочому стані глухі грубки на тверде паливо, також у кухні є колишня сільська плита — отож проблем з опаленням немає ,бо дров у селі вистачає, адже неподалік є ліс де їх можна заготовити чи купити під час санітарних чисток, або можна і своїх нарізати. Євроремонту у хаті немає, тому у мене немає змоги замаскувати під ним різноманітні великі і малі тріщини, шпарини та інші серйозні дефекти — як є то так і є, тому новим господарям аж ніяк не дістанеться від мене прихований неприємний "сюрприз", як це інколи трапляється опісля придбання будинку. Вся справа в тому, що приховувати у нас просто немає чого — хата дуже міцна, по верху при будівництві з усіх сторін зроблено надійні металеві стяжки (зможу показати) і для гарантії верх коробки залитий суцільним бетоном. Хата має камінно-бетонний досить глибокий (від 1,2 м до 1,5 м на кожному вуглу) і високий фундамент, тобто побудована так, що усадки та небезпечних тріщин вона просто не зможе дати і здатна благополучно простояти не одну сотню років. Всередині будинку центральна міжкімнатна стіна яка вздовж розділяє хату навпіл є несучою, тобто на ній лежать балки перекриття і тому вони посередині не прогнуться, отже стелі в усіх приміщеннях рівні (не прогнуті і не обвислі). Підлога, хоча й дерев’яна, але теж дуже міцна і доглянута, вона відмінно збереглася (це хороший показник — значить сирості в хаті немає). Штукатурка знадвору і всередині хороша, ніде не обвалюється і у своєму складі не містить жодних токсичних речовин, лише пісок і вапно. Грибка та гнилі в хаті немає. Хата покрита шифером, крокви з просоченої деревини і вони дотепер збереглися у хорошому стані, під час будівництва під кроквами для того щоб вони з часом не прогнулися було встановлено спеціальні підпірки і розпірки. Так, цегляна хата звісно не нова бо побудована у 1967 році, але вона дуже міцна і знаходиться у хорошому житловому стані, перших майже 55 років життя на ній не надто позначились і при хорошому догляді вона простоїть ще не одне століття. За час експлуатації хату один раз перекривали і тоді старий шифер поміняли на новий восьмихвильовий. Хата побудована з екологічно чистих будматеріалів, побілена звичайним кам’яним вапном (це безпечний для здоров’я дезинфікуючий розчин), вона “дихає” і жити у ній здорово.
Є добротний кам’яний хлів, він теж має металеві стяжки зі всіх боків і на додачу у ньому металеве перекриття, можна сказати вічне (зможу показати). Дах вкритий черепицею. З тильної сторони хліва у приміщенні для худоби є подвійні (зсередини дерев’яні, а знадвору металеві щоб не замокали від дощів і захищали од вітрів) господарські двері для прибирання, взимку для збереження тепла між дверима можна укладати утеплювач, наприклад, суху солому або щось інше. З надвірнього боку хліва є невеликий вигул для теляти чи поросят. Хлів довгий і всередині його розділено суцільними стінами на три частини. Одне приміщення — для утримання різної домашньої живності (кури, свині, корови, коні), наступне друге — це гараж у якому одночасно міститься майстерня, а за ним розташовано чимале третє приміщення розміром 4х4 м. з великим вікном — в даний час сюди підведено газ і тут облаштована кормокухня з газовою плитою на 4 комфорки, її цілком можна переобладнати під чудову повноцінну літню кухню — це вже як кому буде потрібно. На всю довжину хліва зроблено криту прибудову для літнього утримання поросят або теляти (тваринки мають змогу цілодобово перебувати на відкритому свіжому повітрі, тут за ними надзвичайно добре й зручно доглядати і вони перебуваючи під постійним пильним наглядом значно краще ростуть). Також у прибудові захована собача будка, далі розташовано компактні приміщення для утримання курей, курчат чи якоїсь іншої птиці, наприклад гусей або качок.
На обійсті є бетонована криниця зі смачною студеною водою на крейдяному дні (довідково: на відміну від піску і глини з крейдяної криниці вода завжди студена, вона справді найкраща, найчистіша та найсмачніша — така вода дуже чиста, не має запаху мулу, не хрустить піском на зубах і не буває каламутною), в даний час криницю обладнано діючим електричним водяним насосом. Криниця має суцільну залізо-бетонну заливку, яка у найтоншому місці сягає більше 30 см, отож крізь неї в жодному разі не просочаться брудні поверхневі грунтові чи стічні води та й круги нікуди не змістяться бо їх там просто немає. Суцільне бетонування стін криниці — це найкращий варіант укріплення і є незносимо вічним. Над криницею є дерев’яний дашок з двома дверима, міцний баран, довга линка і з обох сторін вона має колеса-маховики з корбами. В криниці передбачено одразу два відра щоб при бажанні черпати воду вручну. При такій вдалій конструкції немає холостого пробігу і щоразу коли крутити корбу то догори підіймається повне відро води. Одночасно з одного боку порожнє відро опускається вниз, а з іншого — повне відро води підіймається вгору.
(//www.bboard.com.ua)
Великий погріб змуровано із цегли, він достатньо глибокий, просторий і вміру холодний з глинобитною долівкою — все зроблено так, як треба для добротного льоху. Всередині він розділений стінами на чотири відділення (одне, наприклад, для зберігання буряків для домашніх тварин, друге із засіками для картоплі різних сортів, третє для банок із закрутками та для зберігання діжок з квашениною, четверте можна використовувати для зберігання будь-чого іншого.
На території господарства знаходяться ще й інші господарські будівлі. Окремо ще є стайня де геть вільно розміститься пара коней, у другій половині цього приміщення знаходиться майстерня суміщена із дровітнею, яку за потреби легенько можна пристосувати під будь-яке інше підсобне приміщення або переобладнати під кормокухню для тварин. У декількох дерев’яних прибудовах роздільно утримувалась дрібна рогата й безрога худоба (вівці, барани та кози).
На подвір'ї ще й донині збереглася стара приблизно столітня дерев'яна хата, яку свого часу наша сім’я використовувала як літню кухню — це кімната із сіньми, ванною та коморою для зберігання твердого палива (брикету чи вугілля). Ну, це звісно не суттєво, але ми нею ще й досі користуємося.
Є
приватизована земельна ділянка 0,65 га, в тому числі відповідно до технічної документації вона розподіляється слідуючим чином: для обслуговування будинку 15 соток і для ведення підсобного господарства 50 соток (по простонародному це означає, що поруч біля хати й двору є ще пів гектара городу). На обійсті ростуть 8 великих “грошових” дерев — волоських горіхів. Є чимало лип цінна ділова деревина яких використовується для виготовлення бджолиних вуликів або саун, також це дає можливість закласти пасіку. Окрім того тут росте чимало різних дерев: розлогий клен, берези, яблуні різних сортів, вишні і черешні. Садиба знаходиться на горбочку, завдяки чому навколо відкриваються дуже гарні краєвиди: видно трасу Київ-Чоп, місто Дубно, а ген-ген на обрії у променях сонця сяють золоті куполи Почаївської лаври. На території обійстя є достатньо простору для розведення якоїсь живності, равликів, або для розвитку будь-якого іншого бізнесу.
Якщо наша хата Вам хоч трішечки подобається то її обов’язково потрібно подивитися наяву і тоді я Вам про неї ще багато чого докладно розкажу і покажу. Жити тут великою і дружною сім’єю насправді дуже-дуже добре. На додачу хочу сказати, що сусідів через паркан немає бо вони живуть приблизно за 200 метрів від нас, отож нічиї кури в чужі огороди не бігають та й межі ні з ким ділити не доводиться, тому сварок із сусідами не буває. Сусіди у нас хороші і в разі потреби дружно сходяться на допомогу. І найприємнішим, на мою думку є те, що поряд із нашим обійстям закинутих хатів-пусток немає, а це надзвичайно важливо коли поряд у старих закинутих хатах не ховаються бомжі і всілякі такі інші невість-які підозрілі особи. Садиба знаходиться на відкритій місцевості і має навколо себе чудовий огляд, перш за все це дуже важливо для безпечного та спокійного проживання — це я Вам із власного досвіду кажу: жити тут дійсно добре. До-речі, при такому вдалому розташуванні напровесні тут ніколи не буває підтоплень грунтовими, а влітку стічними водами. Крім того від вітрів обійстя надійно захищене садом та іншими деревами. На території росте надзвичайно багато різної зелені яка із ранньої весни і аж до пізньої осені забезпечує чисте та свіже повітря і одночасно створює неймовірну красу та затишок. Тут дуже гарна природа — весною буйно розквітають черешні та
Продам або обміняю будинок — «Ukrboard»