Упаковка 100 грам.Суха трава мильнянки лікарської.Із надземної частини рослини роблять водні витяги, які часто застосовують в якості потужного проти-кашльового і відхаркувального засобу для лікування болісного кашлю, коклюшу, пневмонії та бронхіту. При респіраторних захворюваннях можна зменшити хрипи за допомогою цієї трави.
З листя мильнянки готують настої, які використовують для поліпшення обміну речовин і при шкірних захворюваннях для очищення крові — фурункульозі, екземі, псоріазі. Також готують відвар з кореневища, який здатний допомогти при печії, здутті живота, запорі, нудоті, хворобах селезінки, шлунку і кишечнику, холециститі, хронічному гепатиті, болях у суглобах і ревматизмі. (//www.bboard.com.ua)
Спеціалісти розрізняють також інші корисні властивості рослини: сечогінні і жовчогінні. Можна провести лікування відваром рослини при інфекційних захворюваннях і для виведення каменів з жовчного міхура. У вигляді кашки з порошку, мазі, ванн і примочок можна лікувати шкірні висипання, лускатий лишай, бешихове запалення, дерматити, золотуху, гнійні рани і коросту. При ангіні рекомендують полоскати горло настоєм, а при гострому зубному болю жувати коріння рослини.
Далеко не у всіх країнах офіційно дозволяють приймання мильнянки. В Україні її призначають досить рідко, при захворюванні бронхів. Кореневища і корені застосовують в якості лікувальної сировини, заготовляють восени і зберігають у полотняних мішках. В період цвітіння рослини необхідно провести збір листя.
Увесь асортимент за посиланням: pp-marchuk.agrovektor.com