NH4)2SO4, (N21 S24)
Це кристалічна сіль білого, жовтуватого або сірого кольору, добре розчинна у воді.
Добриво більш фізіологічно кисле, ніж аміачна селітра. Рекомендується для внесення на некислих (насичених основами) ґрунтах та на кислих за умови вапнування.
Можна вносити восени. Добриво цінне вмістом сірки. Повільнодіюче добриво для основного чи передпосівного внесення.
При внесенні в ґрунт сульфат амонію швидко розчиняється. Амонійна група поглинається ґрунтовим вбирним комплексом, що утримує азот від вимивання. Завдяки добрій сорбції у ґрунті, не вимивається і є єдиним джерелом азоту для рослин триваліший термін.
(//www.bboard.com.ua)
Рекомендується вносити під культури, що чутливі до нестачі сірки: хрестоцвіті (ріпак, суріпиця, гірчиця, ріпа, капуста), кукурудзу, картоплю, цибулю, часник, жито, овес; та на ґрунтах, що бідні на сірку.
Якщо використані під основне внесення добрива не містили сірки, то сульфатом амонію можна підживити картоплю, найкраще через 8-15 днів після висаджування бульб. Розсіяні добрива загортають у ґрунт при механічних розпушуваннях.
Одноразове внесення сульфату амонію навіть на підзолистих ґрунтах істотно не позначається на зміні реакції ґрунтового розчину, а систематичне застосування цього добрива на підзолистих і опідзолених ґрунтах призводить до підкислення ґрунтового розчину. Цю особливість добрива враховують при його використанні, проводячи одночасно вапнування ґрунту.
На чорноземах застосування сульфату амонію на розвиток рослин негативно не впливає.
Відвантаження авто або залізничним транспортом. Біг-беги по 500кг або 1т.
Сульфат Амонію N21 S24 — «Agro-Ukraine»